Ugonoh w formie, jutro wraca na ring po kolejny nokaut!

Już jutro na gali w Nowej Zelandii po ponad 7 miesięcznej przerwie między liny wraca Izu Ugonoh (15-0,12 KO). Jego rywalem będzie 36 letni Ricardo Humberto Ramirez (13-1, 10 KO). Dzisiaj na oficjalnej ceremonii ważenia w Christchurch Polak wniósł na wagę 103,1 kg, a Argentyńczyk okazał się lżejszy o niespełna 3 kg i waga pokazała dokładnie 100,4 kg. Stawką pojedynku będzie należący do Ugonoha pas WBC Africa wagi ciężkiej.

Ostatni raz Izu pojawił się na ringu 5 grudnia ubiegłego roku i efektownie już w 1 rundzie znokautował Vicente Sandeza (15-6, 10 KO). Potem chwilowo skupił się na “tańcu”w popularnym programie i jak zapewnia wiele mu pomógł, dodając przy tym, że jest to cięższy kawałek chleba niż.. boks! Ramirez w swoich ostatnich 6 pojedynkach nokautował wszystkich rywali, a żadna walka nie wyszła dalej niż 6 runda. Nie ma co jednak ukrywać, że rywal nie powala i walka dla Izu będzie tylko przetarciem przed poważnymi wyzwaniami, które mają go czekać z końcem roku. Pewne zwycięstwo obowiązkiem!

Głównym wydarzeniem gali w Nowej Zelandii będzie pojedynek Josepha Parkera (19-0, 16 KO) z Salomon’em Haumono (24-2-2, 21 KO). Transmisja gali jutro od 9:00 rano w Polsacie Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*