WFL: Jorina Baars vs Anissa Haddaoui II jeszcze w 2018 roku? Zawodniczki potwierdzają

Uważane obecnie za najlepsze na świecie w kobiecym K-1 zawodniczki z Holandii: Jorina Baars oraz Anissa Haddaoui prawdopodobnie stoczą rewanżowy pojedynek jeszcze w tym roku. Informacje o takiej walce pojawiły się na holenderskich portalach (m.in. vechtsportinfo.nl). Walka miałaby się odbyć na gali World Fighting League.

Najbliższa gala WFL zaplanowana jest na 22-23 września i ma odbyć się w Almere Topsport Center. Baars i Haddaoui zmierzyły się po raz pierwszy w 2011 roku i górą była wtedy Jorina Baars. Nagranie tego pojedynku znajdziecie poniżej.

Od tamtej pory kariery obydwu zawodniczek pełne były wielkich sukcesów. Baars zdobyła i broniła pasa mistrzowskiego Lion Fight pokonując między innymi Christinę Justino, a obecnie z sukcesami rywalizuje w federacji Bellator Kickboxing. Haddaoui zdobyła tytuł mistrzowski w turnieju Kunlun Fight oraz pas mistrzowski WFL, który miałby być stawką ich wrześniowego pojedynku.

Obie zawodniczki na swoich profilach instagramowych potwierdziły doniesienia o walce, jednak nie wskazały jeszcze daty i miejsca, w którym ona się odbędzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*