Wielka bitwa Polska-Łotwa w Hali Mistrzów we Włocławku już w czerwcu – informacja prasowa

Ostatnia edycja gali DSF Kickboxing Challenge zaskoczyła przede wszystkim bardzo interesującymi zestawieniami w karcie walk rankingowych (pro-am i zawodowych). Mamy nadzieję, że kolejna edycja nie zawiedzie pod tym względem. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową, dotyczącą meczu międzypaństwowego Polska vs Łotwa, który odbędzie się na kolejnej edycji gali DSF Kickboxing Challenge.

Wyniki gali DSF kickboxing Challenge Polska vs Macedonia

Informacja prasowa:

Jeszcze nie umilkły pozytywne komentarze po Gali na Ursynowie, podczas której zawodnicy DSF Kickboxing Team pokonali w międzynarodowym meczu kickboxerów Macedońskich, a już szykuje się kolejna atrakcja dla fanów tej dyscypliny. 12 czerwca we Włocławku po raz piąty spotkamy się na imprezie organizowanej przez DSF Kickboxing Challenge. Tym razem przeciwnikami polskich zawodników będą goście z Łotwy. To czołówka europejska w tej dyscyplinie. Liczymy, że aktorzy tego widowiska zapewnią fanom zgromadzonym w Hali Mistrzów wiele niezapomnianych wrażeń i emocji sportowych. Międzynarodowe pojedynki uzupełni turniej wagi ciężkiej w formule K-1Rules. Szykuje się zatem świetna zabawa w doskonałej atmosferze. Zapraszamy do Hali Mistrzów we Włocławku.

Bilety na galę do nabycia w eventim / kupbilecik / biletyna/ 4bilety/ Albert

Gale DSF Kickboxing Challenge to cykl imprez mający na celu popularyzację w naszym kraju tak bardzo widowiskowej odmiany sportów walki jaką jest kickboxing, a w szczególności formuły K-1 Rules i Full Contact.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*