Wu Lin Feng: Denis Wosik zmierzy się z Wangiem Zhiwei w co-main evencie

Polski zawodnik mieszkający i trenujący w niemieckim mieście Oberhausen Denis Wosik wystąpi po raz kolejny na gali WLF w Chinach. Podopieczny Kamala Amraniego weźmie udział w co-main evencie gali i zmierzy się z Wangiem Zhiwei.

Denis Wosik ostatnią walkę stoczył w limicie do 60 kg w marcu tego roku. Polak w ostatniej chwili wskoczył do turnieju na gali K-1 Japan i uległ w ćwierćfinale Goshu. Kilka tygodni wcześniej stoczył swoją drugą walkę dla WLF pokonując lokalnego zawodnika Jina Yinga. W lipcu 2017 roku Wosik wystąpił także na gali ACB KB gdzie pokonał Saida Magomedova przez KO.

Wang Zhiwei często występuje na galach federacji WLF. Na marcowej gali, tej samej na której walczył Wosik, Chińczyk starł się ze znanym z gal Krush Higashimoto. W styczniu ubiegłego roku brał udział w turnieju w wadze do 63 kg i uległ w ćwierćfinale Rumunowi Adrianowi Maximowi. Jedno z cenniejszych zwycięstw odniósł podczas gali Mixx Fight Gala w Niemczech gdzie w ramach meczu Chiny vs Europa pokonał Joana Canaverala. 

Walka Wosik vs Zhiwei będzie co-main eventem gali i odbędzie się bezpośrednio przed walką Yi LongaSaiyokoem. Polak wystąpi w wadze do 63 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*