Wydarzenie roku 2017 – Warszawska Granda na Pięści i Giry

“Myśl szkoleniowa zaczyna się w głowie trenera, a kończy na czubku pięści zawodnika.” – takimi słowami podsumował sportowy aspekt swojej imprezy Karol Łada – pomysłodawca i organizator amatorskich Grand na Pięści i Giry. To cykliczna impreza, której w 2017 roku odbyło się aż sześć edycji.

Grandy to nic innego jak międzyklubowe sparingi K-1 i Muay Thai, które mają na celu pomóc zawodnikom podnosić poziom sportowy, a trenerom daje szansę zdobycia cennego doświadczenia. Na imprezach organizowanych w LFC funkcjonuje system klas zawodników, według którego zestawiane są walki. I tak na każdej edycji mamy tych, którzy walczą najbardziej sercem i charakterem (klasa C), bardziej doświadczonych (klasa B) oraz tych, którzy start w Grandzie traktują jako element przygotowań do walk zawodowych lub imprez ogólnopolskich (klasa A).

Jest to jedyna tzw. “liga sparingowa” w Polsce, która odbywa się regularnie, a w dodatku jest transmitowana online (dzięki TV Fightime.pl). Niżej znajdziecie podsumowanie minionego roku z pod pióra pomysłodawcy i organizatora Grandy – Karola Łady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*