Wyniki drugiej edycji Polskiej Ligi Kickboxingu – 35 pojedynków seniorów i juniorów

0
296

W Mysłowicach pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz Śląskiego Okręgowego Związku Kickboxingu odbyła się Polska Liga – Kickboxing PLK, której organizatorem i pomysłodawcą jest Witold Kostka.

Była to już druga edycja. Wszystkie walki zostały rozegrane zgodnie z Regulaminem K-1 Rules, trwały 3 x 2 minuty i stały na dobrym poziomie technicznym.

Zawody przebiegały w dobrej atmosferze, w duchu czystej, sportowej rywalizacji.

Najlepszymi zawodnikami Ligi zostali:

  • Monika Witkowska – Paco Team Katowice
  • Jakub Rojowski – TS Wisła Kraków

Najlepszym Klubem okazali   się Gospodarze z dorobkiem 8 wygranych pojedynków.

Skład sędziowski:

  • Jarosław Sułkowski
  • Mirosław Kutyła
  • Gerard Zdziarski
  • Marta Zdziarska
  • Tomasz Bałdyga
  • Andrzej Stachera

Zdjęcia: Facebook PLK

N Kat. Kg Czerwony narożnik Niebieski narożnik
1. senior 60 kg Patryk Kuryłek Norbert Piotrowski 3:0
MKS Wicher Kobyłka Puma Gym Wrocław
2. senior 60 kg Dawid Felka Tomasz Sawicki 0:3
Octagon Team Żory Tomcenter
3. senior 63,5 kg Krystian Pietrucha Adrian Plewa 2:1
KO Otwock Team NKSW Hoły Team
4. senior 63,5 kg Igor Skrzyszowski Tomasz Kadula 0:3
KO Otwock Team TS Wisła Kraków
5. senior 71 kg Bartłomiej Kuźniar Gennadij Ghromets 3:0
NKSW Hoły Team CSW Kraków
6. senior 71 kg Szymon Bula Szymon Kos 3:0
Ronin Tychy Husaria Wieruszów
7. senior 67 kg Igor Szulc Krzysztof Zakrzewski 3:0
Lider Fight Club Husaria Wieruszów
8. senior 71 kg Marcin Goclik Wojciech Jarosz 0:3
Fight Club Katowice Husaria Wieruszów
9. senior 71 kg Arkadiusz Gronowski Kamil Krzewina 3:0
Spartan Chorzów Klub BONSAI
10. senior 75 kg Sebastian Jabłecki Patrykl Zarychta RSC 1
MKS Wicher Kobyłka Octagon Team Żory
11. senior 71 kg Szymon Klimowicz Przemysław Chyziński 3:0
KS Wisła Kraków AKS Niwka Sosnowiec
12. senior 75 kg Paweł Pietrzyk Patryk Gronowski 0:3
Octagon Team Żory Spartan Chorzów
13. senior 75 kg Rafał Wołosiewicz Mateusz Stanisławek 0:3
Ring Kraków Husaria Wieruszów
14. senior 75 kg Mirosław Pawłowski Mateusz Kasza RSC 2
Puma Gym Wrocław Silesian Cage Club Katowice
15. senior 75 kg Jakub Rojowski Przemysław Witkowski 3:0
TS Wisła Kraków Paco Team Katowice
16. senior 75 kg Piotr Nowak Mateusz Dąbkowski 3:0
Paco Team Katowice Puma Gym Wrocław
17. senior 81 kg Krzysztof Mariańczyk Tomasz Tomala 3:0
Paco Team Katowice Ronin Tychy
18. senior 81 kg Lukasz Deleś Adam Drosdek 2:1
Klub Bonsai Ronin Tychy
19. senior 81 kg Piotr Rzyman Michał Bachunek 3:0
Sielsian Cage Club Katowice NKSW Hoły Team
20. senior 81 kg Michał Żabiński Patryk Pietrzyk KO 1
Spartan Chorzów CSW Kraków
21. senior 81 kg Marek Szymański Tomasz Serafin 3:0
Lider Fight Club Octagon Team Żory
22. senior 86 lg Maksymilian Bratkowicz Dawid Kubacki 0:3
Gym Fight Wrocław Paco Team Katowice
23. senior 86 kg Mariusz Anuszko Łukasz Blitek 3:0
Gym Fight Wrocław CSW Kraków
24. junior 67 kg Mateusz Biniek Krzysztof Giera 0:3
Tomcenter MKS Wicher Kobylka
25. senior 91 kg Maciej Bobrowski Piotr Sobota RSC 3
Ring Kraków Myslowicki Klub Karate
26. senior  +91 kg Sebastian Adamski Daniel Bystrzykowski 3:0
Paco Team Katowice Spartan Chorzów
27. junior 61 kg Klaudiusz Cieplok Piotr Szwed 0:3
Paco Team Katowice Tomcenter
28. junior 65 kg Tomasz Pietruś Piotr Turlej 0:3
Gym Fight Wrocław TS Wisła Kraków
29. junior 86 kg Mateusz Adamczyk Michał Wojtak RSC 1
Paco Team Katowice Ronin Tychy
30. junior 75 kg Maciej Pierściecki Patryk Grzemski 2:1
Paco Team Katowice Ronin Tychy
31. junior 76 kg Aleksander Parzoch Kamil Twardowski 3:0
Paco Team Katowice Ronin Tychy
32. junior 71 kg Mikołaj Klaus Paweł Sadzik 3:0
Tomcenter TS Wisła Kraków
33. senior 56 kg Weronika Zygmunt Monika Witkowska AB 3
CSW Kraków Paco Team Katowice
34. senior 60 kg Klaudyna Borowik Agnieszka Wróbel 0:3
Ronin Tychy NKSW Hoły Team
35. senior 60 kg Sandra Kulpa Alicja Gola 3:0
Silesian Cage Club Katowice Octagon Team Żory

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*