Wyniki i relacja na żywo Bushido HERO’S i KOK WGP Wilno 14.11.2015r.

23:01

Walką wieczoru był długo wyczekiwany pojedynek między Litwinem Sergeiem Maslobojevem i Rumunem Robertem Dorinem – miał on się odbyć na gali w marcu 2015, jednak z powodu kontuzji ręki Litwina we wcześniejszej walce półfinałowej z Kryspinem Kalskim, został przełożony na listopad. Obaj panowie nie szczędzili nam wrażeń od pierwszej rundy, w której najpierw liczony był Litwin, a następnie Rumun. Po obfitującej w mocne wymiany walce zakończonej jednomyślną decyzją sędziów, pas mistrzowski KOK w kategorii -93 kg powędrował w ręce Sergeia Maslobojeva.

-93 kg Sergei Maslobojev pok. Roberta Dorina – decyzja

 

22:49

Finał ośmioosobowego turnieju KOK WGP wagi ciężkiej został rozegrany między zawodnikami z Litwy i Czech. Po pierwszej wyrównanej ale bardzo ciekawej rundzie, drugą cała zgromadzona w Siemens Arenie publiczność oglądała już na stojąco. Julius Mocka trzykrotnie posyłał w niej swojego rywala na deski. Po trzecim liczeniu sędzia przerwał walkę.

+93 kg Julius Mocka pok. Thomasa Hrona – TKO

 

22:34

Kolejny pojedynek dzisiejszego wieczoru trzymał całą widownię w napięciu do samego końca. Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce pełnej mocnych wymian ciosów, sędziowie uznali wyższość Karolisa Liukaitisa (Litwa) nad Białorusinem – Pavlem Turukiem.

-81 kg Karolis Liukaitis pok. Pavla Turuka – decyzja

 

22:06

Walka w kategorii do 74 kg początkowo przebiegała pod dyktando Jonkusa (Litwa), wspieranego dopingiem licznie zebranej publiczności. Sytuacja zmieniła się w trzeciej rundzie, kiedy to Powel (Wielka Brytania) zaczął oddawać ciosy. Sędziowie ostatecznie ogłosili zwycięstwo Litwina.

-74 kg Tadas Jonkus pok. Marcusa Powela – decyzja

 

21:45

Znamy już skład finału turnieju wagi ciężkiej! Zmierzą się w nim Litwin – Julius Mocka i Czech – Thomas Hron.

 

21:43

W drugiej walce półfinałowej wagi ciężkiej wystąpił Michał Turyński z klubu Fighter Wrocław. Pierwsza runda wyrównana, w drugiej i trzeciej zaczął przeważać reprezentant Czech – Thomas Hron.

+93 kg Thomas Hron pok. Michała Turyńskiego – decyzja

 

21:28

Pierwszą walkę półfinału turnieju wagi ciężkiej zwyciężył faworyt lokalnej publiczności – Julius Mocka. Litwin od początku dyktował warunki Mołdawianinowi , trafiając go celnie kopnięciami, a w trzeciej rundzie także ciosami w tułów.

+93 kg Julius Mocka pok. Stepana Cirliga – decyzja

 

19:51

W walce wieczoru części HERO’s Series mogliśmy oglądać występ kolejnego Polaka, tym razem w formule MMA. Po zaledwie 53 sekundach walka zakończyła się przez poddanie na korzyść Litwina po duszeniu.

+93 kg Tomas Pakutinskas pok. Kamila Bazelaka – poddanie

 

19:41

Decyzją sędziów zwyciężył Vikšraitis (Litwa), który od pierwszej rundy kontrolował walkę a akcje Brytyjczyka nie robiły na nim wrażenia.

-71 kg: Henrikas Vikšraitis pok. Kurtisa Allena – decyzja

 

19:24

Pojedynek MMA pomiędzy Rosjaninem a Litwinem decyzją sędziów zakończył się wygraną tego drugiego. To zwycięstwo będzie dla Aukštuolisa przepustką do walki w Japonii w RIZIN FIGHTING TOURNAMENT.

– MMA -96 kg: Teodoras Aukštuolis pok. Alexandra Grebenkina – decyzja

 

19:03

W trzeciej walce dzisiejszego wieczoru od początku Valdemar Kulda (Litwa) mocno pracował w defensywie, trzymając Łotysza na dystans długimi ciosami prostymi.

-83 kg Valdemar Kulda pok. Raimonda Aukstikalnisa – decyzja

 

18:45

W drugiej walce wystąpił Polak – Dawid Mirkowski z warszawskiej Garuda Muay Thai Gym, który już w pierwszej rundzie kolanem na głowę zakończył pojedynek z Litwinem.

-71 kg: Dawid Mirkowski pok. Herkusa Lukosiunasa – TKO

20151114_200629

 

18:35

Pierwsza walka już za nami. Początek należał do Jasiūnasa (Litwa) ale z czasem inicjatywę przejmował Laret (Holandia). Ostatecznie w ogłoszonej rundzie dodatkowej przez nokaut zwyciężył Holender.

-71 kg: Jordy Laret pok. Martynasa Jasiūnasa – KO

 

16:10

Jesteśmy już w Siemens Arena z niecierpliwością oczekując walk dzisiejszego wieczoru. Polskę reprezentować będzie Dawid Mirkowski, Michał Turyński oraz Kamil Bazelak.

Zaczynamy na kanale FightBox HD o godzinie 18:00 a później przenosimy się na Eurosport o godzinie 21:00.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*