Wyniki Mistrzostw Polski Kick Light – Kartuzy 2016

0
435
Mistrzostwa odbywały się w dniach 5-7 lutego w malowniczych Kartuzach. W całej imprezie wzięło udział 231 zawodników i zawodniczek z 58 klubów.
kick-light / Senior [m] / +94kg
  1. Rafał Jaszczuk (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Marcin Bodnar (Fight Club Zielona Góra)
  3. Patryk Zaborowski (GDAŃSKI KLUB KICK BOXINGU DUET GDAŃSK)
    Bartosz Turek (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  4. Rafał Pająk (Sparta Dwikozy)
  5. Łukasz Badowicz (Champion Gdańsk)
  6. Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
kick-light / Senior [m] / -94kg
  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  3. Damian Kosiorek (WKS SFINKS Węgrów)
    Patryk Rasch (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Michał Gawkowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
  5. Paweł Prajsnar (KT Legia Warszawa)
  6. Artur Piziński (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Senior [m] / -89kg
  1. Mikołaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Adam Piestrzyński (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  3. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Arkadiusz Czapliński (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  4. Cyprian Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  5. Marcin Kamiński (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Dominik Marek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  7. Kamil Ostrowski (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
kick-light / Senior [m] / -84kg
  1. Wojciech Wiśniewski (ZAMEK KURZĘTNIK)
  2. Łukasz Puczyński (GDAŃSKI KLUB KICK BOXINGU DUET GDAŃSK)
  3. Michał Dykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)
    Michał Dominiak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Jacek Klimczak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Kamil Kolenda (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  6. Piotr Kołakowski (ZAMEK KURZĘTNIK)
  7. Michał Cyganik (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
kick-light / Senior [m] / -79kg
  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  3. Patryk Szyszko (Palestra Warszawa)
    Szymon Koszałka (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Jonatan Listek (LKSW Pomorze Świnoujście)
  5. Przemysław Binienda (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  6. Karol Szmajda (SMOK Toruń)
  7. Michał Popiela (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Senior [m] / -74kg
  1. Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
  2. Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)
  3. Kamil Sójkowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
    Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Michał Grząśko (Palestra Warszawa)
  5. Paweł Świeczkowski (GDAŃSKI KLUB KICK BOXINGU DUET GDAŃSK)
  6. Miłosz Fluder (Center Team Odolanów)
  7. Adam Daniel (WKS SFINKS Węgrów)
kick-light / Senior [m] / -69kg
  1. Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Kamil Mateja (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Michał Sztajerowski (X Fight Piaseczno)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Piotr Święch (KO Team Otwock)
  5. Rafał Bałachowski (GDAŃSKI KLUB KICK BOXINGU DUET GDAŃSK)
  6. Stanisław Zagórski (Palestra Warszawa)
  7. Szymon Salachna (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
kick-light / Senior [m] / -63kg
  1. Jan Lodzik (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Hubert Ulikowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Łukasz Jendrych (Palestra Warszawa)
    Jurek Zambrzycki (SMOK Toruń)
  4. Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze Świnoujście)
  5. Igor Skrzyszowski (KO Team Otwock)
  6. Szymon Samorajczyk (Palestra Warszawa)
  7. Paweł Szmyd (X Fight Piaseczno)
kick-light / Senior [m] / -57kg
  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Marcin Nasiadko (X Fight Piaseczno)
  3. Paweł Dąbrowski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
    Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
  4. Robert Jaworski (Palestra Warszawa)
  5. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Senior [k] / +70kg
  1. Natalia Panas (Palestra Warszawa)
kick-light / Senior [k] / -70kg
  1. Katarzyna Kwiecień (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
  2. Kamila Berek (Champion Gdańsk)
  3. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)
    Emilia Krupczak (KT Legia Warszawa)
  4. Joanna Przewłócka (Champion Gdańsk)
kick-light / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
  3. Joanna Węsiora (KKK Rebelia Kartuzy)
kick-light / Senior [k] / -60kg
  1. Paulina Jarzmik (X Fight Piaseczno)
  2. Katarzyna Piróg (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
kick-light / Senior [k] / -55kg
  1. Dorota Godzina (X Fight Piaseczno)
  2. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  3. Aneta Święch (KO Team Otwock)
    Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  4. Kamila Przysiężniak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  5. Paulina Szewczuk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Senior [k] / -50kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Olimpia Podolska (Champion Gdańsk)
  3. Ilona Puszczykowska (KS Pogoń Mogilno)
    Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Katarzyna Kalka (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  5. Adrianna Żarnowiecka (Palestra Warszawa)
kick-light / Junior [m] / +94kg
  1. Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń)
  2. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  3. Sebastian Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
kick-light / Junior [m] / -94kg
  1. Cezary Pleta (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  2. Patryk Rosiak (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Tomasz Stachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
    Mikołaj Sroka (GDAŃSKI KLUB KICK BOXINGU DUET GDAŃSK)
kick-light / Junior [m] / -89kg
  1. Dominik Grzęda (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  2. Bernard Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)
  3. Kacper Czorniej (LKSW Pomorze Świnoujście)
    Kacper Szmyt (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [m] / -84kg
  1. Kamil Połosak (X Fight Piaseczno)
  2. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Bartek Marszałkowski (KKK Rebelia Kartuzy)
    Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Mateusz Glembin (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
kick-light / Junior [m] / -79kg
  1. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dominik Bala (Legion Głogów)
  3. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
    Patryk Hrycak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
  6. Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)
kick-light / Junior [m] / -74kg
  1. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Sebastian Tokarski (Palestra Warszawa)
  3. Patryk Jankowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
    Marcin Potocki (WKS SFINKS Węgrów)
  4. Hubert Wejner (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
  6. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  7. Mikołaj Herzberg (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
kick-light / Junior [m] / -69kg
  1. Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Nikodem Bigus (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Mikołaj Kopaniszyn (Legion Głogów)
    Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Piotr Jasnoch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki)
  5. Oskar Biesiadecki (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
  6. Adrian Hek (Klub Sportów Walki Włocławek)
  7. Mateusz Szczepan (UKS Diament Pstrągowa)
kick-light / Junior [m] / -63kg
  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  3. Bartłomiej Arent (KKK Rebelia Kartuzy)
    Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  4. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  5. Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  6. Damian Borowiec (A&W Team Obrowo)
  7. Kamil Małota (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [m] / -57kg
  1. Hubert Łaniewski (CSW Champion Lubawa)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Wojciech Kustra (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
    Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  5. Karol Kusiński (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
  6. Grzegorz Sasanka (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
  7. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
kick-light / Junior [k] / +70kg
  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
  2. Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Weronika Adamczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
    Patrycja Pietrzakowska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  4. Kinga Kotuszewska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [k] / -70kg
  1. Anna Mamot (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
kick-light / Junior [k] / -65kg
  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Julia Halicka (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Paula Paula gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
kick-light / Junior [k] / -60kg
  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Anna Kozanecka (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)
  3. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
    Małgorzata Grzesik (Legion Głogów)
  4. Wiktoria Napieralska (LKSW Pomorze Świnoujście)
  5. Jagoda Kalbarczyk (UKS Sanda Płock)
  6. Karina Karina gołębiowska (UKS Tom Bee Team Gabryelin)
  7. Patrycja Pańczyk (LKSW Pomorze Świnoujście)
kick-light / Junior [k] / -55kg
  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno)
  3. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
    Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)
  5. Aleksandra Szczodrak (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  6. Dominika Błaszczyk (KS Ziętek Team Kalisz)
kick-light / Junior [k] / -50kg
  1. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  2. Kinga Mikołajczuk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
  3. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
    Katarzyna Wrona (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  4. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Płock)
  5. Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  7. Patrycja Kowalska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*