Wyniki Mistrzostw Polski Muaythai 2015

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Polski Muaythai rozegranych w ubiegły weekend w Wieliczce. W zawodach wzięło udział 135 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Pełne wyniki rywalizacji seniorskiej i juniorskiej prezentujemy poniżej:

 

Senior mężczyźni A klasa:

-60 kg:
Kubiak Łukasz (Rybnickie Centrum Sportów Walki “Taekwon-do Fighter-TKM”)
Szczepaniak Kamil (Quest Bogdanka)
Frąszczak Patryk (Respekt Ostrów Wielkopolski)
Czosnyka Michał (Thai Gym Tarnów)

-63,5 kg:
Piątkiewicz Kamil (Raczadam Kraków)
Siegert Oskar (Muaythai Legion Bydgoszcz)
Niestrzęba Rafał (Garuda Muaythai Gym)
Zugaj Cezary (White Bears Team)

-67 kg:
Rajewski Jakub (Muaythai Legion Bydgoszcz)
Siemaszko Kamil (Kohorta Poznań)
Rudziejewski Jan (Academia Gorila)
Krasuski Jakub (Muaythai Kingdom)

-71 kg:
Borowski-Beszta Patryk (HUSARZ Białystok)
Janik Mateusz (Thai Gym Tarnów)
Kosiarski Rafał (Am Nat Kraków)
Trzpioła Adam (Serafin No Limit Fight Club Warszawa)

-75 kg:
Sójkowski Kamil (Quest Bogdanka)
Szostak Paweł (Academia Gorila)
Owczarek Krzysztof (Octagon Team Żory)
Kołodziejczak Bartosz (Kohorta Poznań)

-81 kg:
Paczuski Radosław (Uniq)
Klimek Paweł (Am Nat Kraków)
Korczak Rafał (Academia Gorila)
Walków Przemysław (Dragon Wrocław)

-86 kg:
Radosz Łukasz (Kohorta Poznań)
Szkudlarek Remigiusz (Muaythai Legion Bydgoszcz)
Waszczuk Wiktor (Red Lion Klub)
Domański Mariusz (Octagon Team Żory)

-91 kg:
Grzesiak Michał (Respekt Ostrów Wielkopolski)
Aruszanjan Erik (Raczadam Kraków)
Malczewski Jakub (Copacabana Warszawa)
Pokrzywka Sławomir (Absortio Gym)

+91 kg:
Wrzosek Arkadiusz (Copacabana Warszawa)
Rajski Patryk (Quest Bogdanka)
Haluszczak Adam (Kohorta Poznań)

Senior kobiety A klasa:

-48 kg:
Gujwan Hanna (Muaythai Millenium Rzeszów)
Chmiel Dominika (Am Nat Kraków)

-51 kg:
Mróz Magdalena (Serafin No Limit Fight Club Warszawa)
Leciejewska Natalia (Kohorta Poznań)
Mazur Adriana (Fight Club KATO Katowice)
Juda Patrycja (Octagon Team Żory)

-54 kg:
Kasprzyk Magdalena (TARGET Niepołomice)
Kaczor Magdalena (Kohorta Poznań)
Ratajczak Julia (Kohorta Poznań)
Banasiak Claudia (Żarski Klub Sportów Walki)

-57 kg:
Pawlik Joanna (Kohorta Poznań)
Zachariasz Anna (TARGET Niepołomice)
Maniecka Aleksandra (Octagon Team Żory)
Grzesik Ewa (PERFEKCJA Tarnów)

-63,5 kg:
Rak Magdalena (Octagon Team Żory)
Rekowska Patrycja (Thai Gym Tarnów)
Gusztab Marta (Kohorta Poznań)
Ludvicek Paulina (Żarski Klub Sportów Walki)

-67 kg:
Matusiewicz Zuzanna (Żarski Klub Sportów Walki)
Jurkowska Weronika (Kohorta Poznań)

Junior mężczyźni:

-57 kg:
Gałązka Dominik (Quest Bogdanka)
Przybyło Dominik (Thai Gym Tarnów)
Wiśniewski Dawid (Corio Team)

-60 kg:
Zarzycki Arkadiusz (Serafin No Limit Fight Club Warszawa)
Cembrzyński Krzysztof (Gymnazion Sosnowiec)
Bugajski Dawid (Gymnazion Sosnowiec)
Baran Grzegorz (Octagon Team Żory)

-63,5 kg:
Coulibaly Amadou (Octagon Team Żory)
Dylewski Hubert (Garuda Muaythai Gym)
Nytko Maciej (Thai Gym Tarnów)

-67 kg:
Niedbalski Filip (Muaythai Legion Bydgoszcz)
Kartasiński Radosław (Quest Bogdanka)
Hirko Adam (SKF Boksing Zielona Góra)

-71 kg:
Mirkowski Dawid (Garuda Muaythai Gym)
Lewandowski Adrian (Quest Bogdanka)
Rakowicz Szymon (Octagon Team Żory)

-75 kg:
Delekta Konrad (Fight Gym)
Predygier Antoni (Muaythai Kingdom)
Coulibaly Sidiki (Octagon Team Żory)
Jakubczyk Artur (Rybnickie Centrum Sportów Walki “Taekwon-do Fighter-TKM”)

Junior kobiety:
-57 kg:
Filec Dominika (Rybnickie Centrum Sportów Walki “Taekwon-do Fighter-TKM”)
Stefańczyk Patrycja (Żarski Klub Sportów Walki)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*