Wyniki Pucharu Polski K-1, Nowy Targ

K1 Rules / Senior [m] / +91kg

  1. Wojciech Stawicki (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  2. Maciej Bobrowski (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)

K1 Rules / Senior [m] / -91kg

  1. Jarosław Zawodni (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  2. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  3. Paweł Michalak (Husaria Drutex)
    Paweł Zaborowski (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  4. Kamil Kadzidłowski (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  5. Norbert Caba (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)

K1 Rules / Senior [m] / -86kg

  1. Łukasz Flis (KSW Sokół Jarosław)
  2. Paweł Zaremba (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do)
  3. Eryk Białowąs (KSW Sokół Jarosław)
    Grzegorz Starosciak (SSW Nokaut Gorzów Wlkp)
  4. Łukasz Leszczyński (Klub Sportów Walki WŁOCŁAWEK)
  5. Paweł Witkowski (Legion Głogów)

K1 Rules / Senior [m] / -81kg

  1. Maciej Janowski (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Michał Dykowski (Klub Sportów Walki WŁOCŁAWEK)
    Adam Chlebiński (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
  4. Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz)
  5. Tomasz Sołowicz (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  6. Witold Lisek (AKS NIWKA Sosnowiec)
  7. Dawid Kaczyński (Human Białystok)

K1 Rules / Senior [m] / -75kg

  1. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Patryk Kocaj (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)
    Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Kamil Wojciechowski (Human Białystok)
  5. Maciej Halama (KS Gym Fight Wrocław)
  6. Mateusz Wiącek (KS Gym Fight Wrocław)
  7. Kacper Urbańczyk (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)

K1 Rules / Senior [m] / -71kg

  1. Łukasz Kaczmarczyk (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Mikołaj Chamarczuk (KSW Szczecinek)
  3. Marcin Stopka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
    Konrad Tarabuła (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  4. Filip Bienias (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  5. Bartosz Sułek (UKS Puncher Wrocław)
  6. Janusz Dudek (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  7. Marcin Mazurkiewicz (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)

K1 Rules / Senior [m] / -67kg

  1. Adrian Ahmad (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Adrian Krauzowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Mateusz Duiwe (KS Gym Fight Wrocław)
    Kamil Gołuch (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Marek Rudziewicz (Husaria Drutex)
  5. Artur Gabryelski (Ognisko TKKF Olimp Legnica)
  6. Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
  7. Artur Baradyn (Human Białystok)

K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg

  1. Kamil Urbański (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  2. Bartłomiej Kuźniar (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Rafał Puch (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

K1 Rules / Senior [m] / -60kg

  1. Michal Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Kamil Kasowski (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Arkadiusz Osienienko (Ognisko TKKF Olimp Legnica)

K1 Rules / Senior [m] / -57kg

  1. Tomasz Przekurat (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Arkadiusz Miłoń (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)

K1 Rules / Senior [k] / -65kg

  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Rogala Weronika (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)

K1 Rules / Senior [k] / -60kg

  1. Katarzyna Posiadała (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)
  2. Barbara Nalepka (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)

K1 Rules / Senior [k] / -52kg

  1. Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)

K1 Rules / Senior [k] / -48kg

  1. Magdalena Józak (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Roksana Grablewska (Paco Team Katowice)
  3. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
    Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg

  1. Szymon Szlak (WKKK HUSARIA WIERUSZÓW)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg

  1. Ernest Sarafin (KSW SPARTAKUS Świdwin)
  2. Robert Mikołajek (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg

  1. Jakub Rojowski (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Aleksander Parzoch (Paco Team Katowice)
  3. Michał Pietrzak (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg

  1. Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)
  2. Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  3. Adam Haraf (KSW Szczecinek)
    Hubert Jaskierski (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  4. Grzesiek Solecki (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  5. Maciej Drajer (KSW Szczecinek)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg

  1. Paweł Mielnicki (KSW Sokół Jarosław)
  2. Cyprian Brzeżnaik (Oświęcimski Klub Karate i Dalekowschodnich Sport)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg

  1. Daniel Skiba (Human Białystok)
  2. Stanisław Gubała (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  3. Robert Dudzik (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg

  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Oskar Krakowiak (Fight Vclub Zielona Góra)
  3. Kacper Durkiewicz (Fight Vclub Zielona Góra)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg

  1. Karol Wójcik (AKS NIWKA Sosnowiec)
  2. Gracjan Hryczanik (Fight Vclub Zielona Góra)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg

  1. Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg

  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)
  2. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  3. Agnieszka Knop (AKS NIWKA Sosnowiec)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -52kg

  1. Patrycja Pamuła (Kokoro Grudziądzki Klub Kyokushin-kan Karate-do)
  2. Dagmara Wojtun (Legion Głogów)
  3. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportow Walki Ostrowiec Św)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg

  1. Dominik Bala (Legion Głogów)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg

  1. Piotr Palacz (Golden Dragon Bydgoszcz)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg

  1. Tomasz Broton (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  2. Radosław Przybylski (SSW Nokaut Gorzów Wlkp)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg

  1. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  3. Mateusz Brusiło (Stowarzyszenie Wrocławskiego Klubu Sportowego Extreme Fighters)
    Kamil Żołądziejewski (Fight Vclub Zielona Góra)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg

  1. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)

 

Najlepszy zawodnik – ADRIAN AHMAD – Rzeszowski Klub Sportów Walki

Najlepszy klub – Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team

Źródło: PZKB

Zacks’ Bear Of The Day
Porno Filme The average fashion model is at least 5 feet 8 inches tall

The Multi Tasking Flexible Cream
xhamster Sometimes the problem is in having too many clothes

Interview with a Fashion Blogger
Porno what is the fashion

Bridal Jewelry Lariats and Back Dangles Twice the sparkle
Einfachporno.com 9Resist the temptation to weigh yourself frequently

ner G serves up Turkish and Mediterranean cuisine with second location
Kostenlose Porno then do what you want

ropostale Management Discusses Q1 2013 Results
pornos I was denied being able to participate in a Fashion Bug fashion show

How to Bond Human Hair
blackporn How To Reuse Clothes

Vote Mo Brooks For Congress 5th District Of Alabama TV Ad 2
black porn precisely how sexually active men be decked out in a bandanna