Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami Pucharu Polski K-1, któy w ten weekend odbywał się w Nowym Targu. Organizatorem wydarzenia był Wojciech Hoły i jego klub NKSW.

K1 Rules / Senior [m] / +91kg

  1. Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
  2. Michał Turyński (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -91kg
  1. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  2. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Senior [m] / -86kg
  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  3. Patryk Sajewicz (Fighter Wrocław)
    Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
K1 Rules / Senior [m] / -81kg
  1. Paweł Anlauf (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  2. Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
  3. Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
    Piotr Rzyman (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
  4. Dawid Świerczyński (UKS Astra Krynica-Zdrój)
K1 Rules / Senior [m] / -75kg
  1. Michał Ronkiewicz (KS Gym Fight Wrocław)
  2. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Karol Kubiś (ASW Fighter Mogilany)
    Bartek Domalik (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Patryk Kocaj (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  5. Mateusz Kasza (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
K1 Rules / Senior [m] / -71kg
  1. Grzegorz Mardyła (Power House Skawina)
  2. Rafał Kosiarski (Power House Skawina)
  3. Patryk Radoń (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
    Krystian Przybyłowicz (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
  4. Bartłomiej Kozłowski (Fighter Wrocław)
  5. Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice)
  6. Paweł Kazimierczak (Fighter Wrocław)
  7. Damian Piszczór (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [m] / -67kg
  1. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  2. Michał Polak (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Paweł Józefowicz (Fighter Wrocław)
    Dawid Kołodziejczyk (Power House Skawina)
  4. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  5. Kamil Gołuch (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  6. Artur Krzysztofiak (Fighter Wrocław)
  7. Artur Baradyn (Human Białystok)
K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
  3. Marcin Krok (Halny Nowy Sącz)
    Artur Gabryelski (KO GYM Świebodzice)
  4. Kamil Łacny (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
  5. Bartosz Woźniak (Fighter Wrocław)
K1 Rules / Senior [m] / -60kg
  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Patryk Sagan (Legion Głogów)
    Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
  4. Norbert Piotrowski (Scorpion Krępice)
K1 Rules / Senior [m] / -57kg
  1. Krystian Bernatowicz (Fighter Wrocław)
  2. Kasper Batra (Scorpion Krępice)
  3. Arkadiusz Osienienko (KO GYM Świebodzice)
    Kamil Kasowski (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [k] / -70kg
  1. Natalia Nikołajczuk (Fighter Wrocław)
  2. Katarzyna Czerwińska (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Dominika Gęborek (Power House Skawina)
K1 Rules / Senior [k] / -65kg
  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
  2. Aleksandra Piasecka (Golden Dragon Bydgoszcz)
K1 Rules / Senior [k] / -60kg
  1. Marta Gusztab (Legion Głogów)
  2. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Agnieszka Wróbel (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Senior [k] / -56kg
  1. Katarzyna Światowska (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Senior [k] / -52kg
  1. Anna Kozera (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Beata Zięba (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  3. Katarzyna Palicka (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Senior [k] / -48kg
  1. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Natalia Małachowicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg
  1. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  2. Dawid Fereńczuk (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Wojtek Kielusiak (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Radosław Mozdyniewicz (Nowotarski Klub Sportow Walki)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
  1. Michał Behounek (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  2. Dawid Szewczyk (Victoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg
  1. Norbert Job (Halny Nowy Sącz)
  2. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Tomasz Matysiak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
  1. Kacper Muszyński (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Patryk Kłak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  3. Grzegorz Rokaszewicz (Legion Głogów)
    Marcel Marecki (KO GYM Świebodzice)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
  1. Fabio Di lalla (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  2. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Maciej Michalczyk (Victoria Szydłowiec)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
  1. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
  2. Daniel Słupek (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Adrian Plewa (Nowotarski Klub Sportow Walki)
    Damian Wawrzyniak (KGHM METRACO ARMIA Polkowice)
  4. Amadou Coulibaly (Hunter Gym Bydgoszcz)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg
  1. Klaudiusz Cieplok (Paco Team Katowice)
K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg
  1. Sandra Kulpa (SILESIAN CAGE CLUB Katowice)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
  1. Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg
  1. Kamil Włodarczyk (ASW Fighter Mogilany)
K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
  1. Miłosz Karyś (Scorpion Krępice)
  2. Patryk Puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Jakub Kamiński (Fight Gym Lublin)
    Maciej Kucharski (Halny Nowy Sącz)
K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg
  1. Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Kaja Borowska (Hunter Gym Bydgoszcz)
Najlepsi zawodnicy

Najlepsza zawodniczka-.Marta Gusztab (Legion Głogów) Najlepszy zawodnik- Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)

Najlepszy klub

1. Nowotarski Klub Sportów Walki 2. KGHM METRACO ARMIA Polkowice 3. Fighter Wrocław

Skład sędziowski

Jerzy Bassa – sędzia główny, Krzysztof Żychliński – kierownik ringu, Józef Mazurek, Waldemar Kaczmarczyk, Urszula Bassa, Marta Zdziarska, Krzysztof Kaproń – delegat PZKB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*