Wyniki rywalizacji seniorskiej – European Cup Krynica 2015

Zakończyły się trwające od 30 kwietnia do 3 maja zawody European Cup Krynica 2015. W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z 55 klubów z Polski, Słowacji, Czarnogóry, Ukrainy,Bośni i Hercegowiny,Czech i Szkocji.

Rywalizowali oni w formułach:

Pointfighting: 135 zawodników
Light contact: 137 zawodników
Kick Light: 165 zawodników
Low kick: 22 zawodników
K-1: 37 zawodników
Full Contact: 24 zawodników
Dzieci: 56 zawodników
Podczas zawodów odbyła się część artystyczna w czasie której odbyły się zadaniowe sparingi dzieci w formule Pointfighting. Ta część imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności oraz dostarczała wiele radości i pozytywnych emocji młodym adeptom kick boxingu.
Najlepsze kluby:
Light Contact:
  • Pantera Presov
  • UKS Evan Nowy Sącz
  • A&W Team Obrowo
Kick Light:
  • Champion Lubawa
  • Dragon Starachowice
  • Pantera Presov
Formy Ringowe:
  • Fenix Krzyżówka
  • Pantera Presov
  • Halny Nowy Sącz
Wyniki rywalizacji seniorskiej:

K – 1:

Senior:

Kategoria wagowa – 57 kg

  • Sebastian Słoń SKKB Kielce
  • Filip Halaj Pantera Presov

Kategoria wagowa – 63,5 kg

  • Krzysztof Kucharczyk Diament Pstrągowa
  • Mateusz Kreplewski Sparta Kurov
  • Frantisek Topalnski Patera Presov

Kategoria wagowa – 71kg

  • Bartosz Lubczyk Sparta
  • Rafał Polański Astra Krynica

Kategoria wagowa – 71 kg

  • Miroslav Smolar Tatran Kosice
  • Marcin Borecki SsiR Wola Warszawa
  • Marko Mernak Pantera Presov
  • Piotr Szloser Palestra Warszawa

Kategoria wagowa – 75 kg

  • Daniel Krajewski RCSW Czechy
  • Mateusz Wąsowski AstraKrynica
  • Patryk Paluszkiewicz A&W Team Obrowo
  • Kacper Krawczyk Astra Krynica

Kategoria wagowa – 81 kg

  • Lukas Debnar Pantera Presov
  • Dawid Świerczyński Astra Krynica

Kategoria wagowa – 86kg

  • Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice
  • Mirosław Snętek Astra Krynica

Kategoria wagowa + 91 kg

  • Miroslav Vujovic Czarnogóra
  • Richard Kotucek Edymax Bardejov
  • Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra

Kategoria wagowa – 60 kg

  • Lucia Cmarova Tataran Kosice
  • Anna Kosiba Halny Nowy Sącz

Low Kick:

Senior:

Kategoria wagowa -60 kg

  • Filiup Halaj Pantera Presov
  • Poniedziałek Kamil FighterNowa Sól

Kategoria wagowa -63,5 kg

  • Bartosz Hassa Fighter Nowa Sól
  • Dariusz Kaszuba Fighting Jaworzno

Kategoria wagowa -67 kg

  • Remzija Dacic Czarnogóra
  • Mateusz Michalik Halny Nowy Sącz
  • Martin Lozorik Pantera Presov
  • Robert Siedlarz SKKB Kielce

Kategoria wagowa -71 kg

  • Michal Drab Pantera Presov
  • Przemysław Pawlak Halny Nowy Sącz

Kick Light:

Senior:

Kategoria wagowa – 55 kg

  • Aleksandra Niznikova Pantera Presov
  • Karolina Kubiak Łaski Klub Sztuk Walki
  • Zuzanna Gabova SKP Kosice

Kategoria wagowa – 60 kg

  • Kristina Urodova PanteraPresov
  • Kaludia Cichoń LUKS Jas Pol

Kategoria wagowa – 65 kg

  • Weronka Cmarova Tartan Kosice
  • Agata Piechowicz Legia Boks
  • Weronika Rogala SsiR Wola Warszawa
  • Małgorzata Wiktorowicz Sport Opoczno

Kategoria wagowa – 69 kg

  • Piotr Hyra Mix Team Wręczyca
  • Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

Kategoria wagowa – 74 kg

  • Michal Strick Seiken Michalovce
  • Kamil Gancarczyk UKS Evan Nowy Sącz
  • Karol Dudek KS CSSE Sparta
  • Mateusz Nowak Łaski Klub Sztuk Walki

Kategoria wagowa – 84 kg

  • Juraj Gavala Sprotvy Club Michalovce
  • Jarosław Grabarczyk MixTeam Wręczyca
  • Wojciech Wiśniewski Zamek Kurzętnik

Kategoria wagowa – 89 kg

  • Arkadiusz Czapliński Dragon Starachowice
  • Marcin Kamiński SKF Boksing Zielona Góra
  • Patryk Wolski KS Xfight Piaseczno

Kategoria wagowa + 94 kg

  • Patryk Proszek GwardiaZielona Góra
  • Stanislav Simon SKP Kosice
  • Richard Kotucek Edymax Bardejov
  • Pavol Senkovski SKP Kosice

Full contact:

Senior:

Kategoria wagowa – 60 kg

  • Lucia Cmarova Tatran Kosice
  • Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra
  • Klaudia Cichoń LUKSJas Pol
  • Magdalena Frankowicz Ring Kraków

Kategoria wagowa -71 kg

  • Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów
  • Piotr Hyra Mix Team Wręczyca2

Kategoria wagowa – 75 kg

  • Daniel Krajewski RCSW Czechy
  • Mateusz Wąsowski AstraKrynica
  • Kacper Krawczyk AstraKrynica
  • Patryk Paluszkiewicz A&W team Obrowo

Pointfighting:

Senior:

Kategoria wagowa – 63kg

  • Rafał Karcz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Artur Musiał KS Fighting Jaworzno
  • Dariusz Kaszuba KS Fighting Jaworzno

Kategoria wagowa-69kg

  • Sobek Matus EdymaxBardejov
  • Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów
  • Adrian Kołodziej Polonia Rzeszów

Kategoria wagowa -74 kg

  • Pavel Zamyatin Ukraina
  • Michał Mocny KS Sparta

Kategoria wagowa – 79 kg

  • Piotr Maślanka LKS Puncher Płock
  • Damian Kurek LKSPuncher Płock

Kategoria wagowa – 84 kg

  • Maciej Kwaśniak KS Orion Częstochowa
  • Marcin Sobieski KSFighting Jawirzno

Kategoria wagowa + 94 kg

  • Marcin Dłużniewski LKS Puncher Płock
  • Tomasz Kotarba Polonia Rzeszów

Light contact:

Senior

Kategoria wagowa – 55 kg

  • Gabova Zuzanna SKP Kosice
  • Aleksandra Niznikova Pantera Presov
  • Maria Romańska Klub Bokserski Legia Boks
  • Klaudia Wójcik KSOrient Częstochowa

Kategoria wagowa- 60 kg

  • Klaudia Cichioń LUKS Jas Pol
  • Kristina Urodova Pantera Presov
  • Magdalena Frankowicz Ring Kraków

Kategoria wagowa – 65 kg

  • Sofia Adameckova Pantera Presov
  • Monika Korthals Szkocja
  • Agata Piechowicz KlubBokserski Legia Boks

Kategoria wagowa – 69 kg

  • Adraian Kołodziej Polonia Rzeszów
  • Sławomir Gładysz Polonia Rzeszów

Kategoria wagowa – 74 kg

  • Pavel Zamyatin Ipon Uzhgorod
  • Michal Stricik Seiken Club Michalovce
  • Michał Mocny KS CSE Sparta
  • Daniel Krajewski RCSW Czechy

Kategoria wagowa – 79 kg

  • Damian Chiliński KS Zamek Kurzętnik
  • Piotr Maślanka LKS Puncher Płock
  • Damian Kurek LKS Puncher Płock
  • Galajda Juraj SKP Kosice

Kategoria wagowa – 84 kg

  • Wojciech Wiśniewski KS Zamek Kurzętnik
  • Maciej Kwaśniak KS Orient Częstochowa
  • Juraj Gavala Sportovy Kickbox Club Michalovce

Kategoria wagowa – 89 kg

  • Szczepan Stawiarski Dragon Starachowice
  • Patryk Wolski KS X Fight Piaseczno

Kategoria wagowa + 94 kg

  • Patryk Proszek Gwardia Zielona Góra
  • Stanislav Simon SKP Kosice
  • Mariusz Dłużniewski LKS Puncher Płock
  • Pavol Senkovski SKP Kosice

Pełne wyniki dostępne są pod adresem: http://pzkickboxing.pl/wyniki/241,wynikieuropean,cup,krynica.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*