Znamy nazwiska pierwszych rywali Polaków na Mistrzostwach Świata w Serbii

0
124

Kick Light:

-57 kg: Marcin Nasiadko rozstawiony w 1/4
-63 kg: Maciej Domińczak vs Marci Filippi (Włochy) 1/8 finału
-69 kg: Roger Garbaczewski rozstawiony w 1/8
-74 kg: Jerzy Wroński vs Martynas Grenda (Litwa) 1/8
-79 kg: Wojciech Wiśniewski vs David Sorger (Austria) 1/16
-84 kg: Kamil Ruta vs Milutin Nikolic (Serbia) 1/8
-89 kg: Mateusz Jereczek rozstawiony w 1/4
-94 kg: Piotr Wypchał vs Ali Turcu (Portugalia) 1/4
+94 kg: Michał Bławdziewicz rozstawiony w 1/4
-50 kg: Anna Knobel rozstawiona w 1/2
-55 kg: Dorota Godzina vs mona Salehi (Szwecja) 1/8
-60 kg: Paulina Jarzmik vs Goknur Yasin Dundar (Turcja) 1/8
-65 kg: Monika Kędzierska vs Sofia Adameckova (Słowacja) 1/4
-70 kg: Agnieszka Wiśniewska rozstawiona w 1/2
+70 kg: Marzena Przydatek vs Jasmina Merdic (Bośnia i Hercegowina) 1/4

Low Kick:
-63,5 kg: Jan Lodzik rozstawiony w 1/8
-67 kg: Maciej Garbaczewski vs Yildirim Oguz (Turcja) 1/16
-71 kg: Łukasz Kaczmarczyk vs Alla Matouk (Libia) 1/16
-75 kg: Michał Ronkiewicz vs Dejvid Kajevic (Czarnogora) 1/16
-86 kg: Patryk Proszek vs Tsimuyr Mamedau (Białoruś) 1/8
-91 kg: Patryk Zaborowski rozstawiony w 1/4
-48 kg: Joanna Walkiewicz vs Rasoanandrasana Claudia (Macedonia) 1/4
-52 kg: Monika Witkowska vs Erkinbek Kyzy Alisuluu (Kirgistan) 1/8
-56 kg: Iwona Nieroda vs Anastazija Petrovic (Czarnogóra) 1/8
-60 kg: Marta Waliczek vs Marija Bodac (Chorwacja) 1/4
-65 kg: Katarzyna Jaworska vs Kata Boros (Węgry) 1/8
-70 kg: Kamila Bałanda vs Sebilegul Calik (Turcja) 1/4

K-1:

-54 kg: Arkadiusz Osienieńko vs Elshad Alasgarov (Azerbejdżan) 1/4
-57 kg: Paweł Stępniewski vs Uladzislau Ivanou (Białoruś) 1/8
-60 kg: Michał Królik vs Abdullach Demir (Turcja) 1/8
-63,5 kg: Eliasz Jankowski vs Ysmail Atayev (Turkmenistan)
-67 kg: Jarosław Daschke vs Assarhir Taha (Maroko) 1/8
-71 kg: Marcin Kret vs Torobai Uulu Syrgak (Kirgistan) 1/16
-75 kg: Daniel Kolasiński vs Remy Zanga (Szwecja) 1/16
-81 kg: Arkadiusz Kaszuba vs Mirnes Vejzovic (Bośnia i Hercegowina) 1/8
-86 kg: Dawid Kasperski rozstawiony w 1/4
-91 kg: Mateusz Pluta vs Piotr Ramankevich (Białoruś) 1/8
-48 kg: Ewa Boś vs Ramos Fanny (Francja) 1/4
-52 kg: Patrycja Kamińska vs Maria Kozlova (Rosja) 1/8
-56 kg: Małgorzata Dymus vs Sara Ortiz Luna (Hiszpania) 1/8
-60 kg: Aleksandra Piasecka vs Myra Winkelmann (Austria) 1/8
-65 kg: Róża Gumienna rozstawiona w 1/4
+70 kg: Paulina Bieć rozstawiona w 1/2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*